افتتاح نمایشگاه مشارکت تولید کنندگان ایرانی در صنعت مترو
نويسنده: مدیر ، ۲۸ دی ۱۳۹۴ ، بدون دیدگاه

به گزارش روابط عمومی مترو تهران، دومین نمایشگاه مشارکت تولید کنندگان ایرانی در صنعت مترو ۲۷ تا ۲۹ دی ماه در محل نمایشگاه تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می شود.

دکتر محسن نایبی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با بیان اینکه این نمایشگاه به منزله فراخوان عمومی برای همه تولید کنندگان، صنعتگران و محققان کشور است، اظهار داشت: برپایی دومین دوره این نمایشگاه عزم جدی ما برای حمایت از تولیدملی است و ما قصد داریم تا حداکثر قطعات مورد نیاز خود را از تولید داخلی تامین کنیم.

وی با بیان اینکه اینکار ضمن کم شدن بیکاری به پویایی صنعت داخل هم کمک زیادی می کند افزود: براساس تفاهم نامه شرکت بهره برداری مترو تهران با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت هایی که در تولید قطعات با مترو تهران همکاری کنند جز شرکت های دانش بنیان شناخته می شوند و می توانند از تسهیلات ویژه مختص این نوع شرکت ها استفاده کنند.

نایبی در پایان خاطر نشان کرد: بی تردید برگزاری دومین نمایشگاه مشارکت تولید کنندگان ایرانی در صنعت مترو بستر مناسبی جهت تبادل دانش بومی، معرفی توانمندی های بخش خصوصی و فراهم کردن فرصت های سرمایه گذاری است.

نشریات
فصلنامه فارسی علمی - پژوهشی مهندسی حمل و نقل
فصلنامه انگلیسی علمی - پژوهشی IJTE
فصلنامه انگلیسی علمی - پژوهشی IJARE
ماهنامه فنی مهندسی حمل و نقل توسعه
فصلنامه فنی مهندسی حمل و نقل محور توسعه
کتاب ها