کد خبر: 1090      |     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۴۴    

امکان سفر به مشهد مقدس با کمتر از ۱۰۰ هزار تومانبا ادامه رونق سفرهای زیارتی تا آبان‌ماه، شرکت راه‌آهن اعلام کرده که با هدف ایجاد سفرهای ریلی ارزان، بسته سفر به مشهد مقدس، شامل بلیت رفت و برگشت قطار و هزینه یک شب اقامت در هتل را طراحی کرده است.

مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه‌آهن نیز در این‌باره گفت: در قالب این طرح، امکان زیارت امام هشتم برای تمام اقشار جامعه فراهم شده و کل هزینه رفت‌وبرگشت بلیت به همراه یک شب اقامت هتل، در مجموع ۸۸ هزار و ۳۰۰ تومان خواهد بود.

علی کاظمی‌منش ادامه داد: در این طرح امکان خرید بلیت بدون اقامت و به صورت مجزا هم فراهم است و مسافران مشهد مقدس می‌توانند تا پایان مهر ۹۷ تنها با هزینه ۵۵هزار تومانی بلیت رفت و برگشت را تهیه کنند.

این در حالی است که مدیرعامل شرکت رجا از ارائه بلیت ۶۰هزار تومانی در مسیر تهران-مشهد-تهران توسط این شرکت خبر داده است.

محمد رجبی نیز دلیل این اقدام را فراهم‌آوری فرصت سفر زیارتی برای عموم هموطنان و هزینه سفر کاملا رقابتی در مقایسه با انواع دیگر حمل‌ونقل در مسیر تهران به مشهد عنوان کرده است.

شرکت رجا اعلام کرده که این ظرفیت اضافه‌شده روزانه یک حرکت در مسیر رفت و برگشت دارد و بلیت آن از طریق مراکز فروش بلیت (آژانس‌ها) و سامانه ۱۵۳۹ عرضه می‌شود و ساعت حرکت این قطار نیز ۱۵:۵۰ از تهران و ۱:۴۰ از مشهد مقدس است.

هم‌چنین مسافران می‌توانند برای تهیه بسته سفری ارزان قیمت توسط شرکت راه‌آهن به مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور و یا سایت اینترنتی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران به آدرس www.rai.ir مراجعه کنند.

این طرح حاصل همکاری شرکت راه‌آهن و رجا است و امکان تهیه بلیت‌ها نیز از همین لحظه آغاز شده است و تا پایان مهر ماه ادامه دارد؛ قطارهای مهرصبا در این طرح مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

ارسال دیدگاه

ماهــنامه
آرشیــو
گفت و گو
نوسازی اتوماسیون مرکز کنترل فضای کشور
امتی: مشکلات گمرک افغانستان در دوغارون حل نشده است
مهدی جمالی نژاد: راهکارهای لازم برای کاهش آلودگی هوا
آخرین اخبار