کد خبر: 2403      |     تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۶    

بازدید معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از مراحل تکمیل ایستگاه مترو میدان قیامایستگاه ها و ورودی های در حال تکمیل شبکه مترو تهران،‌ طبق روال هفته های گذشته مورد بازدید میدانی مدیران ارشد معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری و همچنین مدیران شرکت متروی تهران قرار گرفت.

در جریان آخرین بازدید صورت گرفته از روند پیشرفت عملیات اجرایی در ایستگاه های مختلف مترو، ایستگاه تربیت مدرس در خط ۶ و ایستگاه شهید محلاتی در خط ۷ مورد پیمایش میدانی مدیرعامل شرکت مترو و دیگر دست اندرکاران مربوطه قرار گرفت. این در حالی است که به نظر می رسد افتتاحیه بعدی در زمینه ایستگاه های شبکه مترو، مربوط به ایستگاه شهید محلاتی در منطقه ۱۴ باشد. همچنین آخرین مراحل تکمیل ورودی شرقی ایستگاه کمیل که قرار است روز دوشنبه ۲۹ دی ماه سال جاری به بهره برداری برسد نیز توسط مدیران ارشد شرکت مترو بررسی شد تا وضعیت نصب آسانسورها و آمادگی آن برای افتتاح مشخص شود.

اما در جریان بازدیدهای صورت گرفته، ایستگاه میدان قیام در خط ۷ نیز مورد بازدید معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران و مدیران ارشد شرکت مترو قرار گرفت؛ این ایستگاه در منطقه ۱۲ قرارداشته و ساکنان مناطق پیرامونی آن خواستار بهره برداری هرچه سریعتر از آن به عنوان یکی از ایستگاه های پرمسافر و تأثیرگذار پایتخت در منطقه جنوب شرق تهران هستند.

ارسال دیدگاه

ماهــنامه
آرشیــو
گفت و گو
«مپنا» نمونه بارز توسعه یافتگی صنعت کشور است
مدیر روابط عمومی
پیگیری به موقع و رفع مشکلات مردم در اولویت کاری متروی تهران
اصلاح ساختار حمل‌ونقل نوش داروی اقتصاد کشور
آخرین اخبار