کد خبر: 1816      |     تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۹:۵۰    

تلاش همکاران ما در شرکت بهره برداری متروی تهران همانند فعالیت تلاشگران بخش درمانیمشاور مدیر عامل و مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: همکاران ما در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه همانند تلاشگران در بخش درمانی کشور به شهروندان خدمات رسانی می کنند.

محسن محمدیان با بیان اینکه تعداد زیادی از مردم همچنان مترو را به‌ عنوان وسیله اول حمل‌ و نقل خود انتخاب می‌کنند افزود: مترو یک شبکه پویاست و روزانه تعداد زیادی از شهروندان از آن استفاده می کنند از مسافران درخواست می کنیم با مدیریت در سفرهای خود در زمان پیک، از سفرهای غیر ضرور خودداری کنند.
وی تصریح کرد: انتظارات از مترو زیاد است و درست هم همین است در حال حاضر مترو با همان ظرفیتی که در سال گذشته خدمات رسانی می کرد، فعالیت می کند و تمامی تلاش ما بر این است که تا بهترین خدمات را به شهروندان ارائه دهیم.
محمدیان خاطرنشان کرد: ما در شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه در این روزها بدون هیچ وقفه ای خدمت رسانی به مردم را ادامه می دهم و با توجه به شرایط فعلی برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا نیازمند یاری تمامی مسافران برای اجرا شدن هرچه بهتر دستور العمل های ابلاغی وزارت بهداشت هستیم.
وی با اشاره به افزایش مبتلایان به ویروس کروناگفت: شیوع ویروس کرونا موجب مشکلات فراوانی برای مردم شده و درکنار همه عوامل مخصوصا کادر زحمتکش وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی که درخط مقدم مبارزه هستند، پرسنل زحمتکش شرکت بهره برداری متروی تهران نیز در روزهای تعطیل و غیر تعطیل نیز برای رفاه حال شهروندان در این روزها به کارخود ادامه دادند در همین راستا این شرکت با نصب بنر و پوستر و پخش کلیپ های آموزشی از مانیتورهای ایستگاه ها اقدام کرده است.
محمدیان با اشاره پخش گزارش خبری که توسط سازمان صدا و سیما تهیه شده بود و از مبتلا شدن تمامی کادر درمان یکی از بیمارستان ها حکایت می کرد افزود: ما نیز با تکرار پخش این گزارش از طریق مانیتورهای ایستگاه ها تلاش کرده ایم تعداد محدود افرادی که توصیه های بهداشتی را جدی نمی گیرند، ترغیب کنیم تا نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی در شهر زیرزمینی اقدام کنند. تا همکاران ما که روزانه درحال خدمت رسانی به مردم هستند در معرض خطر قرار نگیرند.
وی خاطرنشان کرد: هر فرد برای حفظ سلامت خود و خانواده بزرگ مترو باید نکات بهداشتی را جدی بگیرد تا زنجیره انتقال این ویروس قطع شود.
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه گفت: در حال حاضر بیش از ۹۸درصد از مسافران مترو ماسک استفاده می کنند و آن تعداد مسافرانی که از ماسک استفاده نمی کنند درخواست می کنیم که با استفاده از ماسک مانع شیوع بیماری کرونا شوند.

ارسال دیدگاه

ماهــنامه
آرشیــو
گفت و گو
«مپنا» نمونه بارز توسعه یافتگی صنعت کشور است
مدیر روابط عمومی
پیگیری به موقع و رفع مشکلات مردم در اولویت کاری متروی تهران
اصلاح ساختار حمل‌ونقل نوش داروی اقتصاد کشور
آخرین اخبار