کد خبر: 2453      |     تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۷:۲۷    

شرکت مهندسین مشاور جامع بهروتوسعه‌ای پایدار در دنیای بهم پیوسته را خلاقانه در کنار شما تجربه خواهیم کرد.

مشاور بهرو گستره وسیعی از تخصص‌های فنی و مهندسی مختلفی شامل سازه، معماری، مهندسی راه‌آهن، ترافیک و ژئوتکنیک، مهندسی مکانیک و تمام گرایش‌های مهندسی برق (مخابرات، کنترل و قدرت)، مهندسی تخصصی ناوگان و بهره‌برداری و چندین دانش میان رشته‌ای دیگر را در بر می‌گیرد.

مهندسین مشاور جامع بهرو در سه دهه فعالیت مهندسی خود با اتکا به دانش فنی و تجربیات میدانی، با تلاش و همدلی مهندسان و کارکنان مبتکر و مجرب برای تحقق اهداف والای انسانی تلاش کرده است. با وجود تفکر سیستماتیک و مشتری‌مدار و تجمیع متخصصین رشته‌های مختلف، این ظرفیت برای بهرو فراهم گشته تا علاوه بر حوزه حمل و نقل ریلی درون شهری، امکان ارائه خدمات ارزشمندی در حمل و نقل جاده‌ای و ریلی برون شهری، صنعت ساختمان، تجهیزات برق و مکانیک و نیز ناوگان مترو و راه‌آهن فراهم گردد.

این شرکت با چشم‌انداز «سهولت حرکت در دنیایی پاک با مراکز انسانی و اقتصادی به هم پیوسته» و با ماموریت وزین مهندسی به منظور اشتراک دانش، ارائه تجربیات و دستاوردهای حرفه‌ای و تخصصی، معرفی توانمندی‌ها، آگاه‌سازی متخصصان و علاقمندان در حوزه‌های مرتبط، تصمیم به حضوری فعال‌تر در فضای مجازی گرفته است تا به فضل الهی در این عرصه بیش از گذشته، نقش‌آفرینی کند.

علاقمندان و متخصصین می‌توانند از طریق فضای مجازی در این مهم سهیم باشند.

 

 www.behro.co

 

Behro_consulting_eng

 

Behro_Consulting_Eng

 

ارسال دیدگاه

ماهــنامه
آرشیــو
گفت و گو
«مپنا» نمونه بارز توسعه یافتگی صنعت کشور است
مدیر روابط عمومی
پیگیری به موقع و رفع مشکلات مردم در اولویت کاری متروی تهران
اصلاح ساختار حمل‌ونقل نوش داروی اقتصاد کشور
آخرین اخبار