کد خبر: 539      |     تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۲    

چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی برگزار می شودچهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل ریلی و صنایع و خدمات وابسته از ۲۶ تا ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۵ با حضور و مشارکت سازمان ها، نهادها و چندین شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

 در این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی خاورمیانه به شمارمی رود قریب به ۲۰۰ شرکت بزرگ داخلی و خارجی؛ نوین ترین تکنولوژی ها، تجهیزات، صنایع و خدمات حوزه صنعت حمل و نقل را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهند داد.
فراخوان به منظور ساخت و تولید تجهیزات موردنیاز شرکت های راه آهن، مترو و شرکت های حمل و نقلی، اطلاع رسانی و رونمایی از آخرین دستاوردها و تکنولوژِی ها در حوزه صنعت حمل ونقل ریلی وصنایع وابسته وهمچنین نمایش قابلیت و ظرفیت شرکت های فعال در حوزه صنعت ریلی از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه خواهد بود .
در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وخدمات وابسته انواع خدمات مختلف ریلی بخش مسافری درون شهری، برون شهری و بخش باری، انواع واگن ها، واگن های نیرو محرکه، واگن مولد، واگن مانوری، لوکوموتیو برقی و دیزلی، قطعات مصرفی واگن های اتوبوسی، واگن های باری، شرکت های حمل و نقل ریلی، شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش، خدمات تعمیر و نگهداری و خدمات بیمه ای به نمایش گذاشته می شود.
اطلاع رسانی از آخرین دستاوردها و تکنولوژی های صنعت حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته، ارتقاء تولیدات داخلی، توسعه صادرات، ارائه توانمندی های شرکت های ایرانی، افزایش تولید، بومی سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت های روز این صنعت در جهان برخی از اهداف برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع ریلی ایران است.
در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های داخلی، ده ها شرکت خارجی از دیگر کشورها از جمله کشورهای ایتالیا، آلمان، ترکیه، چین، روسیه، فنلاند، انگلستان، قزاقستان، چک و … تولیدات و خدمات خود را ارائه خواهند کرد.
گفتنی است؛ این نمایشگاه که با حمایت وزارت راه و شهر سازی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و حضور راه آهن جمهوری اسلامی ایران؛ مترو تهران و کلانشهرها، شرکتهای عضو انجمن صنایع ریلی ایران؛ دانشکده فنی ومهندسی راه آهن و تولیدکنندگان و صنعتگران برگزار می شود.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ستاد برگزاری نمایشگاه به شماره تلفن ۸۸۶۵۶۱۶۹- ۸۸۶۵۳۳۷۲ تماس حاصل کنید.

ارسال دیدگاه

ماهــنامه
آرشیــو
گفت و گو
نوسازی اتوماسیون مرکز کنترل فضای کشور
امتی: مشکلات گمرک افغانستان در دوغارون حل نشده است
مهدی جمالی نژاد: راهکارهای لازم برای کاهش آلودگی هوا
آخرین اخبار